• Česko

Tiché modlitební shromáždění za náboženskou svobodu a solidaritu s pronásledovanými křesťany

28. listopadu 2017

Už šestým rokem pořádá švýcarská pobočka CSI v adventním období tichá modlitební setkání za náboženskou svobodu a solidaritu s pronásledovanými křesťany. Jelikož nic nenasvědčuje tomu, že by v dohledné době (pokud někdy) masívní pronásledování křesťanů skončilo, chceme se také my v České a Slovenské republice připojit k této tradici. První  takové shromáždění  za náboženskou svobodu tedy svoláváme  na čtvrtek 14.12. Sejdeme se v Praze na Jungmannově náměstí od 17:30 do 18:00Zveme Vás na

Tiché modlitební shromáždění za náboženskou svobodu a solidaritu s pronásledovanými křesťany


Už šestým rokem pořádá švýcarská pobočka CSI v adventním období tichá modlitební setkání za náboženskou svobodu a solidaritu s pronásledovanými křesťany. Jelikož nic nenasvědčuje tomu, že by v dohledné době (pokud někdy) masívní pronásledování křesťanů skončilo, chceme se také my v České a Slovenské republice připojit k této tradici. První  takové shromáždění  za náboženskou svobodu tedy svoláváme  na čtvrtek 14.12. Sejdeme se v Praze na Jungmannově náměstí od 17:30 do 18:00.

 

Pokud by někdo z Vás chtěl zorganizovat obdobné shromáždění i ve Vašem městě nebo třeba sboru, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s organizací shromáždění.

 

Zájem a solidarita západních církví a veřejnosti neodpovídá rozsahu a tragice pronásledování „Jak můžeme chtít po politicích, aby se zajímali o pronásledované křesťany, když na ně nepamatují ani představitelé a příslušníci západních církví?“ ( bývalý kongresman Frank Wolf).

 

Praha – Jungmannovo náměstí

14.12.2017 od 17:30 do 18:00 hodin

 

Bystré v Orlických horách

14. 12. 2017 od 18:00 do 18:30 hodin

 

Jablonné v Podještědí – náměstí Míru

14. 12. 2017 od 18:30 do 19:00 hodin

 

Chceme v adventním čase  povzbudit občany, křesťany i představitele církví a veřejného života aby pamatovali na pronásledované křesťany.

 

www.csi-cr.cz

tel.: 737 948 579

email: csi.czechrepublic@gmail.com

Váš komentář ke článku

Komentář byl úspěšně odeslán.

Komentář byl úspěšně odeslán, bude zobrazen po ověření administrátorem.